Makro Metal | Teknik Makina ve İnşaat Fabrika Malzemeleri Pazarlama Sanayi Limited Şirketi
 
Hakkımızda
Firmamız 1991 yılından beri imalat ve fabrika malzemeleri tedariki ve imalatına yönelik olarak (sektörde uzun yıllar tecrübesi bulunan Haluk Başkan tarafından) Karaköy Perşembe Pazarında Makro Metal Teknik Makine ve inşaat Fabrika Malzemeleri Pazarlama Ltd. Şti. ismi ile faaliyetlerine devam etmektedir.
Müşterilerimizi stratejik ortağı olarak benimseyen firmamız, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını ürün ve hizmet tedarikinden satış sonrası hizmetine varana kadar bütün beklentilerini doğru yöneterek, en yüksek düzeyde servis, en uygun fiyatla en kaliteli ürün ve hizmet tedariki ve en kısa sürede teminini gerçekleştirerek müşteri odaklı hizmet vermeye devam etmektedir. Bugün Karaköy Merkez Ofisi ve Kocaeli Dilovası Organize Sanayide bulunan fabrikasında ki;
 
 Ø  CNC Torna  
  Ø  Freze             
 Ø  Borwerk Makine parkuruyla müşterilerine yönelik genel ve özel üretimler gerçekleştirmektedir.  
     Aynı zamanda;
Ø  Çimento, 
Ø  Isıtma ve Soğutma Sistemleri, 
Ø  Asansör Sistemleri  
Ø  Otomotiv sektörü başta olmak üzere;  
v  Konstrüksiyon projeleri,  
v  Resimli tüm talaşlı imalat,  
v  Makine parçaları ve her türlü endüstriyel ürün çeşitleri 
v  El Aletleri
v  Hırdavat ürünleri
v  Civata Çeşitleri v.b.
 
malzeme kategorilerinde de imalat ve tedarik sağlayarak müşteri beklentilerine cevap veren, en kaliteli ürün ve hizmeti en uygun fiyata en kısa sürede tedarik eden yüklendiği sorumluluğun farkında prensip ve yenilik sahibi MAKRO METAL müşteri odaklı faaliyetlerini yürütmektedir.
2004 yılında müşterilerine ve tedarikçilerine hatasız hizmet verme amacıyla kurumsallaşma çalışmalarına başlayan firmamız, sektöründe ve Karaköy piyasasında                    ISO 9001-2000 belgesine sahip ilk şirketlerden biri olmuştur. Sürekli kendini geliştiren ve yenilenen şirket olarak bugün ISO 9001-2008 Kalite belgesine yönelik denetimlerden geçerek kurumsallaşma sürecimizi sürekli iyileştirmekteyiz.
 
Sahip olduğumuz kalite belgeleri : ISO 9001 , ISO 14001 , OHSAS 18001.
 
MAKRO METAL; METALİN DİLİNDEN ANLAYAN, METALİN İÇİNDEKİ CEVHERİ ORTAYA ÇIKARAN, METALE ESTETİK VE GÜÇ VEREN KURULUŞ  KURUMSAL